JaTuTeraz – Gabinet Psychologiczny Legionowo

Aleksandra Garbacz-Romańska

Integracja doświadczeń psychodelicznych

Praktykę prowadzę w urokliwym, zacisznym i pełnym zieleni miejscu
Dąbrowie Chotomowskiej, 15 km od Warszawy, nieopodal Legionowa

Warsztaty integracji doświadczeń psychodelicznych

W ostatnich latach widoczny jest wzrost zainteresowania substancjami psychoaktywnymi takimi jak Ayahuaska , DMT, MDMA czy grzyby psylocybinowe. Istnieje wiele doniesień, że substancje te pomagają w leczeniu traum, depresji, stanów lękowych czy poszerzeniu świadomości, zmianie perspektywy. Przyczyniają się do wglądów osobistych, zbiorowych i wspólnotowych.

Trend panuje wśród ludzi różnych warstw społecznych, co doprowadziło do powstania dużego przemysłu turystycznego nie tylko do krajów południowoamerykańskich, ale również do niektórych krajów Europy, gdzie zażywanie tego typu specyfików nie jest ścigane z mocy prawa.
Bywa czasami tak, że silne doświadczenie podczas ceremonii, po powrocie powoduje u podróżników zagubienie, dezorientację, niemoc w integracji tego przeżycia.
Jeśli wybierasz się w podróż na ceremonię lub wróciłeś/łaś z podróży i czujesz, że chciałbyś/łabyś to skonsultować bądź zintegrować, zapraszam do kontaktu.

Oświadczenie: 

W Polsce są to substancje zakazane prawem. Tekst ten nie ma na celu promowania ani nakłaniania do używania jakichkolwiek substancji psychoaktywnych, służy wyłącznie celom edukacyjnym.